معرفی كنفرانس

معرفی کنفرانس

 

در طول سال هاي اخير سرمايه گذاري جسورانه به عنوان منبع جديد تأمين مالي براي نوآوری هاي تكنولوژيك پديدار شده است و از جمله مهمترین ضروریات اقتصاد کشورهای جهان است. سرمايه گذاري جسورانه، اقتصاد دانش بنيان، تأمين مالي و کارآفرینی مفاهیمی هستند که در پیشرفت و توسعه کشورها نقش اساسی ایفا می کنند. ایجاد چنین نگاهی به هم افزایی و هم اندیشی نیاز دارد که یکی از بهترین ابزار تحقق آن برگزاری کنفرانس های علمی است که به عنوان موتور محرک تحولات فناورانه به شمار می رود. امروزه کنفرانس های ملي و آکادمیک، تجلی تلاش یک جامعه علمی برای برقراری ارتباط میان اعضای دانشگاهی و مدیران صنایع مختلف در جهت تبادل اندیشه و اشتراک دانش، ارائه یافته ها و نظریه های جدید و در نهایت کمک به رشد دانش است.

از این‌ رو "اولين كنفرانس ملی سرمایه گذاری جسورانه (تأمین مالی و مدل های ارزیابی)" توسط شركت آرتا تجارت زرين و با حمایت دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران مركزي و ساير دانشگاه هاي شاخص كشور، مراکز علمی داخلی و بین المللی، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، اساتید و خبرگان و همچنین حمایت سازمان ها و شرکت های پیشرو در عرصه علم و صنعت با هدف گرد هم آوردن جامعه دانشگاهی، شركت هاي سرمايه گذاري جسورانه، شركت هاي دانش بنيان، استارت آپ ها و پژوهشگران به منظور تبادل و به اشتراک گذاری نتایج تحقیقات و تجارب خود در زمینه های مذکور شروع به کار نمود.

لذا بدین وسیله از اساتید، صاحب نظران، دانشجویان، پژوهشگران و علاقه مندان محترم در حوزه های سرمايه گذاري جسورانه، اقتصاد دانش بنيان، تأمين مالي، مهندسي مالي و کارآفرینی دعوت می شود در صورت تمایل به ارائه مقاله یا مشارکت فردی و گروهی در این کنفرانس، نسبت به ارسال مقالات به دبیرخانه اقدام فرمایند.