پوستر همایش
Poster
اسلایدر گالری تصاویر
اطلاعیه ها
اخبار سایت
اطلاعیه مهلت زمان ارسال مقالات

به استحضار کلیه پژوهشگران و شرکت کنندگان محترم می‌رساند، آخرین مهلت ارسال مقالات به اولين كنفرانس ملي سرمايه گذاري جسورانه (تأمين مالي و مدل هاي ارزيابي) تمدید شده است؛ لذا دبيرخانه كنفرانس همچنان پذيراي مقالات ارزشمند شما خواهد بود. شايان ذكر است كه تاریخ دقیق برگزاري مجازی اين كنفرانس، در اطلاعیه هاي بعدی اعلام خواهد شد.

1400/02/07 بیشتر بدانید ...

اطلاعیه تعویق زمان برگزاری همایش

حتما از متن كامل اين خبر ديدن فرماييد :

به استحضار کلیه پژوهشگران و شرکت کنندگان محترم می‌رساند، با توجه به ورود كشور به موج سوم شيوع كرونا و همچنين سیاست‌های ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا، کمیته برگزاری همایش تصمیم به تعويق اولين كنفرانس ملي سرمايه گذاري جسورانه (تأمين مالي و مدل هاي ارزيابي) دارد و برگزاري اين كنفرانس، به بهار 1400 منتقل مي شود. لازم به ذکر است با توجه به تعویق زمان برگزاری همایش، امکان ارسال مقالات جدید از طریق  سایت همایش میسر می باشد و دبيرخانه كنفرانس همچنان پذيراي مقالات ارزشمند شما خواهد بود.

1399/07/12 بیشتر بدانید ...

با استعانت از خداوند متعال و با همت اساتید و صاحب نظران کشور، "اولين كنفرانس ملی سرمایه گذاری جسورانه (تأمین مالی و مدل های ارزیابی)" شروع به فعالیت نمود. اين کنفرانس فرصتي براي گردهمايي صاحب نظران، شرکت های سرمایه گذاری جسورانه، شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها است.

بر اين اساس، با افتخار از تمامي متخصصان، كارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراكز علمي، تحقيقاتي و صنعتی دعوت مي نماید با ارسال و ارائه مقالات ارزشمند خود به اين کنفرانس در اين رويداد مهم ملی مشارکت نموده و آخرين دستاوردهاي علمي و اجرايي خود را ارائه نمايند.

1399/02/08 بیشتر بدانید ...

رونمايی از لوگوی اولين كنفرانس ملی سرمايه گذاری جسورانه (تأمین مالی و مدل های ارزیابی)

سرمايه گذاري جسورانه نماد بارز رشد و حركت به سوي موفقيت است. در سال نام گذاري جهش توليد توسط رهبر معظم انقلاب اسلامي، توجه به اين مهم، لازم و حياتي بوده و تمامي شرکت های سرمایه گذاری جسورانه، شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها، واحدهاي توليدي، دانشگاهيان، صاحب نظران، متخصصان، انديشمندان، پژوهشگران و دانشمندان مراكز علمي، تحقيقاتي و صنعتی مي بايست براي نيل به اين هدف والا گام بردارند. لذا لوگوي كنفرانس برگرفته از ماهيت سرمايه گذاري جسورانه و بر اساس رشد و جهش توليد طراحي شده است.

1399/02/31 بیشتر بدانید ...

دعوت به همكاری

بدین وسیله از تمام اساتید گرانقدر با مدرک دکتری مرتبط با محورهاي كنفرانس دعوت می شود در صورت تمایل، به عنوان داور در سامانه ثبت نام كرده و خلاصه سوابق پژوهشی خود را جهت عضویت در کمیته داوری به ایمیل کنفرانس ارسال نمایند. شایان ذکر است ارسال مدارک به معنای تأیید عضویت نیست و نتیجه پس از بررسی نهایی کمیته سیاست گذاری اعلام می شود. همچنين تمام مؤسسات، انجمن ها، مراکز علمی و دانشگاهی نیز می توانند در صورت تمایل به جمع حامیان کنفرانس اضافه گردند.

1399/02/31 بیشتر بدانید ...

انتشار مقالات پذيرش شده در پايگاه سيويليكا

به اطلاع پژوهش گران گرامي مي رساند طبق تفاهم نامه اي كه بين دبيرخانه "اولين كنفرانس ملي سرمايه گذاري جسورانه (تأمين مالي و مدل هاي ارزيابي)" و انتشارات بوم سازه پايگاه سيويليكا انجام شده است، تمامي مقالات پذيرش شده در كنفرانس پس از برگزاري بر روي تارنماي سايت سيويليكا منتشر خواهند شد.

1399/04/07 بیشتر بدانید ...

تاسوعا و عاشورای حسينی

فرا رسيدن تاسوعا و عاشوراي ابا عبد الله الحسين (ع) بر عزاداران و عشاق سالار شهيدان، تسليت باد.

1399/06/07 بیشتر بدانید ...

  امروز : پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
  شمارش معکوس تا برگزاری همایش
  ثانیه
  دقیقه
  ساعت
  روز

  برگزار کنندگان همایش
  دانشگاه آزاد تهران مركزی
  آرتا تجارت زرين
  حامیان علمی
  دانشگاه آزاد تهران مركزی
  انجمن مهندسی مالی ايران
  باشگاه پژوهشگران
  انتشارات هوشمند تدبير
  حامیان رسانه ای