اخبار سایت

حتما از متن كامل اين خبر ديدن فرماييد :

به استحضار کلیه پژوهشگران و شرکت کنندگان محترم می‌رساند، با توجه به ورود كشور به موج سوم شيوع كرونا و همچنين سیاست‌های ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا، کمیته برگزاری همایش تصمیم به تعويق اولين كنفرانس ملي سرمايه گذاري جسورانه (تأمين مالي و مدل هاي ارزيابي) دارد و برگزاري اين كنفرانس، به بهار 1400 منتقل مي شود. لازم به ذکر است با توجه به تعویق زمان برگزاری همایش، امکان ارسال مقالات جدید از طریق  سایت همایش میسر می باشد و دبيرخانه كنفرانس همچنان پذيراي مقالات ارزشمند شما خواهد بود.

1399/07/12 بیشتر بدانید ...


فرا رسيدن تاسوعا و عاشوراي ابا عبد الله الحسين (ع) بر عزاداران و عشاق سالار شهيدان، تسليت باد.

1399/06/07 بیشتر بدانید ...


به اطلاع پژوهش گران گرامي مي رساند طبق تفاهم نامه اي كه بين دبيرخانه "اولين كنفرانس ملي سرمايه گذاري جسورانه (تأمين مالي و مدل هاي ارزيابي)" و انتشارات بوم سازه پايگاه سيويليكا انجام شده است، تمامي مقالات پذيرش شده در كنفرانس پس از برگزاري بر روي تارنماي سايت سيويليكا منتشر خواهند شد.

1399/04/07 بیشتر بدانید ...


بدین وسیله از تمام اساتید گرانقدر با مدرک دکتری مرتبط با محورهاي كنفرانس دعوت می شود در صورت تمایل، به عنوان داور در سامانه ثبت نام كرده و خلاصه سوابق پژوهشی خود را جهت عضویت در کمیته داوری به ایمیل کنفرانس ارسال نمایند. شایان ذکر است ارسال مدارک به معنای تأیید عضویت نیست و نتیجه پس از بررسی نهایی کمیته سیاست گذاری اعلام می شود. همچنين تمام مؤسسات، انجمن ها، مراکز علمی و دانشگاهی نیز می توانند در صورت تمایل به جمع حامیان کنفرانس اضافه گردند.

1399/02/31 بیشتر بدانید ...


سرمايه گذاري جسورانه نماد بارز رشد و حركت به سوي موفقيت است. در سال نام گذاري جهش توليد توسط رهبر معظم انقلاب اسلامي، توجه به اين مهم، لازم و حياتي بوده و تمامي شرکت های سرمایه گذاری جسورانه، شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها، واحدهاي توليدي، دانشگاهيان، صاحب نظران، متخصصان، انديشمندان، پژوهشگران و دانشمندان مراكز علمي، تحقيقاتي و صنعتی مي بايست براي نيل به اين هدف والا گام بردارند. لذا لوگوي كنفرانس برگرفته از ماهيت سرمايه گذاري جسورانه و بر اساس رشد و جهش توليد طراحي شده است.

1399/02/31 بیشتر بدانید ...


با استعانت از خداوند متعال و با همت اساتید و صاحب نظران کشور، "اولين كنفرانس ملی سرمایه گذاری جسورانه (تأمین مالی و مدل های ارزیابی)" شروع به فعالیت نمود. اين کنفرانس فرصتي براي گردهمايي صاحب نظران، شرکت های سرمایه گذاری جسورانه، شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها است.

بر اين اساس، با افتخار از تمامي متخصصان، كارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراكز علمي، تحقيقاتي و صنعتی دعوت مي نماید با ارسال و ارائه مقالات ارزشمند خود به اين کنفرانس در اين رويداد مهم ملی مشارکت نموده و آخرين دستاوردهاي علمي و اجرايي خود را ارائه نمايند.

بیشتر بدانید ...